František Vavřina

36444. Skalnaté pobřeží

popis: Olej na překližce, 68x120 cm. Signováno vpravo dole Vavřina. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1879 - 1935
Narodil se v Kyšperku u Žamberka. Studoval v Praze UMPRUM a na AVU v krajinářské speciálce R. z Ottenfeldů. Podnikl studijní cestu do Ameriky. Oblíbil si motivy drsných horských koutů Orlických hor. S oblibou tvořil i obrazy s tématikou zákoutí Staré Prahy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 500 Kč