Olej na překližce, 68x120 cm. Signováno vpravo dole Vavřina. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
o autorovi: 1879 - 1935
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč