František Vavřina - Skalnaté pobřeží

Olej na překližce, 68x120 cm. Signováno vpravo dole Vavřina. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1879 - 1935

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

36444. Skalnaté pobřeží
Dražba ukončena:30.10.2019 19:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč