František Vít Blažek

303630. Kolín

popis: Olej na kartonu, 40x45 cm. Signováno vpravo dole F. V. Blažek. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč