František Vít Blažek - Samota

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Frant. Vít Blažek. Rámováno.

o autorovi: 1904 – 1966
Malíř, ilustrátor, scénograf a grafik. Studoval v malířské škole M. Maliny, dále na Ukrajinské akademii v Praze, na AVU v Praze u O. Nejedlého a také scénografii u F. Tröstera na AMU v Praze. V prvním období maloval podobizny, zátiší a krajiny. Po válce působil jako šéf výpravy kolínského divadla, později jako pedagog LŠU.

308613. Samota
Dražba ukončena:11.05.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč