František Vlach

39766. Akty

popis: Akryl na plátně. 60x100 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč