František Vlach

39766. Akty

popis: Akryl na plátně. 60x100 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč