František Vlach

306432. Cihelna za vsí

popis: Olej na kartonu, 45x65 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 24.10.2020 20:10:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 24.10.2020 20:05:30 6481
500 Kč 15.10.2020 21:08:06 683