František Vlach

305857. Libčice

popis: Olej na kartonu, 45x70 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 16.08.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč