František Vlach - Loutka, Ošklivá hra

Litografie, obě: 53x42 cm. Signovány Vlach 97. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

39480. Loutka, Ošklivá hra
Dražba ukončena:16.01.2020 21:08:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč