František Vlach - Návraty, Snění

Litografie. 54x43 cm, 23x23 cm. Obě signovány vpravo dole Vlach. Oba rám, sklo.

o autorovi: 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

39471. Návraty, Snění
Dražba ukončena:16.01.2020 20:23:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč