František Vlach

305744. Procházka alejí

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 05.08.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč