František Vlach - S kočárkem v parku

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

306265. S kočárkem v parku
Dražba ukončena:02.10.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč