František Vlach

307320. Silnice u Oblajovic II

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 15.01.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (09.01.2021 14:05:12) 4285