František Vlach - Tramvaj v Praze

Olej na kartonu, 40x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1941

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

305641. Tramvaj v Praze
Dražba ukončena:24.07.2020 20:24:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč