František Vlach

304231. Třeboňský rybník

popis: Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Vlach. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 31.03.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč