František Vobecký - Jablíčka

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x38 cm. Signováno vlevo dole F. Vobecký. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

72749. Jablíčka
Dražba ukončena:23.02.2022 20:19:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč