František Vobecký - Krojovaná dívka

Olej na kartonu, 58x45 cm. Signováno vpravo dole Vobecký 1922. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1902-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

59966. Krojovaná dívka
Dražba ukončena:27.05.2021 19:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč