František Vobecký - Kytice na stole

Olej na plátně, 29x41 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Vzadu přípis a označení v katalogu. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1902-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

36450. Kytice na stole
Dražba ukončena:30.10.2019 19:24:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč