František Vobecký - Praha, kostel sv. Trojice v Podskalí

Kombinovaná technika, 65x49 cm. Signováno vpravo dole Vobecký. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozené.

o autorovi: 1902-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

21467. Praha, kostel sv. Trojice v Podskalí
Dražba ukončena:28.06.2018 19:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč