František Vobecký - Slunečnice ve váze

Kresba, 30x43 cm. Nesignováno- Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu razítko z pozůstalosti.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1902-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

108659. Slunečnice ve váze
Dražba ukončena:07.01.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč