František Vobecký - Stojící akt

Kresba, 53x32 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen. Pozůstalostní razítko.

o autorovi: 1902-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

14233. Stojící akt
Dražba ukončena:15.11.2017 22:58:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 200 Kč