František Vobecký

40767. Tři grácie

popis: Kombinovaná technika. 43x30 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu pozůstalostní razítko.

o autorovi: 1902 - 1991
Narodil se v Trhovém Štěpánově. Studoval ve večerních kurzech kreslení na Ústřední škole dělnické v Praze, na Academii Colarossi a na Academii de la Grande Chaumiére v Paříži. V Praze pracoval jako střihač v módních salonech Rosenbaum a Podolská. Střih učil také na UMPRUM. Pro svou tvorbu nacházel inspiraci zejména v okolí Havlíčkova Brodu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:16:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 31.01.2020 8:17:37 4889