František Vobecký - Tři grácie

Kombinovaná technika. 43x30 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu pozůstalostní razítko.

o autorovi: 1902-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

40767. Tři grácie
Dražba ukončena:26.02.2020 19:34:05
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč