František Vobecký - Zátiší

Kombinovaná technika, 30x40 cm. Signováno vpravo dole F. Vobecký. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1902-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

108312. Zátiší
Dražba ukončena:31.01.2024 21:36:07
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč