František Vobecký - Zátiší s květinami

Olej na plátně, 60x49 cm. Signováno vpravo dole F. Vobecký. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1902-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 000 000 Kč

25061. Zátiší s květinami
Dražba ukončena:28.11.2018 21:04:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč