Kombinovaná technika, 60x35 cm. Signováno vpravo dole Voborský. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1906 – 1984 Malíř, ilustrátor. Studoval u V. H. Brunnera a F. Podešvy. Věnoval se ilustraci knih a krajinomalbě.