František Voborský - Akt

Kombinovaná technika, 60x35 cm. Signováno vpravo dole Voborský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 – 1984
Malíř, ilustrátor. Studoval u V. H. Brunnera a F. Podešvy. Věnoval se ilustraci knih a krajinomalbě.

308313. Akt
Dražba ukončena:16.04.2021 20:21:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč