František Volf - Ovesné mandelíky

Olej na lepence, 33x48 cm, signováno vpravo dole Franta Volf, rám, pasparta, zaskleno.

1897, Třeboň - 1983, České Budějovice
Autor krajinomaleb inspirovaných přírodou jižních Čech, portrétů a aktů. Prošel obdobím kubismu i tvorbou s prvky fauvismu, dospěl k osobité variantě moderního realismu. Mnoho samotatných i kolektivních výstav.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta zaprášena.

2911. Ovesné mandelíky
Dražba ukončena:01.10.2015 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč