František Volf - Soubor 4 prací Františka Volfa

Kombinované techniky, rozměry min. 20x28 cm až 31x42 cm, všechny signovány Volf.

1897, Třeboň - 1983, České Budějovice
Autor krajinomaleb inspirovaných přírodou jižních Čech, portrétů a aktů. Prošel obdobím kubismu i tvorbou s prvky fauvismu, dospěl k osobité variantě moderního realismu. Mnoho samotatných i kolektivních výstav.

Pozn.: Rámy poškozeny.

3435. Soubor 4 prací Františka Volfa
Dražba ukončena:26.11.2015 21:37:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč