František Volf - Cesta v polích

Pastel, 31x44 cm. Signováno vlevo dole F.Wolf 76. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

300595. Cesta v polích
Dražba ukončena:06.09.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč