František Volf - Slunce nad rybníkem

Pastel, 28x41 cm. Signováno vpravo dole F. Volf. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta poškozena.

o autorovi: 1898 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč

20080. Slunce nad rybníkem
Dražba ukončena:26.04.2018 22:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.04.2018 22:31:16 2667