František Votruba

45088. Cigánka

popis: Olej na dřevě, 52x36 cm. Signováno vpravo dole F. Votruba. Rámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena. Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1895. Studoval UMPRUM a absolvoval grafický kurz u prof. Karla. V padesátých letech se jeho umělecká stopa ztrácí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

zbývá: 1 dnů, 0 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:30:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč