František Votruba

307726. Cigánka

popis: Olej na sololitu, 39x28 cm. Signováno vpravo dole F. Votruba. Rámováno.

o autorovi: Narodil se roku 1895. Studoval UMPRUM a absolvoval grafický kurz u prof. Karla. V padesátých letech se jeho umělecká stopa ztrácí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

dražba ukončena: 02.03.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč