František Votruba - Cikánka

Olej na sololitu, 30x24 cm, signováno vpravo dole F. Votruba, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

12631. Cikánka
Dražba ukončena:21.09.2017 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč