František Votruba - Dáma s cigaretou

Olej na překližce, 37x29 cm. Signováno vpravo dole F. Votruba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1895

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

104586. Dáma s cigaretou
Dražba ukončena:15.10.2023 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč