František Votruba - Dívka v žlutém šátku

Olej na plátně, 30x25 cm, signováno vlevo dole Votruba, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1895

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

15608. Dívka v žlutém šátku
Dražba ukončena:25.01.2018 18:19:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč