František Votruba - Kežmarok

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 39x42 cm. Signováno vpravo dole Frank Votruba 30. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

72072. Kežmarok
Dražba ukončena:09.01.2022 21:16:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč