František Votruba - Něžná kráska

Olej na sololitu, 35x26 cm. Signováno vpravo dole F. Votruba. Nerámováno.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1895

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

95323. Něžná kráska
Dražba ukončena:24.05.2023 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč