František Xaver Diblík - Krajina s rybníkem

Olej na plátně, 47x60 cm, signováno vpravo dole F. X. Diblík, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozena.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

6913. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:25.01.2017 19:30:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:7 500 Kč