František Xaver Diblík - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 18x23 cm, signováno vpravo dole F. X. Diblík, rám, zaskleno.

1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

1973. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:26.03.2015 19:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč