František Xaver Diblík - Chlapecký portrét

Olej na plátně, 58x48 cm. Signováno vpravo dole F.X.Diblík 1929. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

303501. Chlapecký portrét
Dražba ukončena:06.02.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč