František Xaver Diblík - Jablka a ořechy

Kombinovaná technika, 18x25 cm. Signováno vpravo dole F.X. Diblík. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

27219. Jablka a ořechy
Dražba ukončena:30.01.2019 22:00:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč