František Xaver Diblík - Jarní dolina

Olej na dřevě, 33x42 cm. Signováno vpravo dole F. X. Diblík 1927. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

305668. Jarní dolina
Dražba ukončena:26.07.2020 20:07:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč