František Xaver Diblík

304233. Kuřácké zátiší

popis: Olej na desce, 20x25 cm. Signováno vpravo dole F. X. Diblík. Rám, sklo.

pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

dražba ukončena: 31.03.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 4 500 Kč