František Xaver Diblík - Kytička

Olej na sololitu, 23x41 cm. Signováno vpravo dole F.X. Diblík. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

23698. Kytička
Dražba ukončena:31.10.2018 21:48:02
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 500 Kč