František Xaver Diblík - Lovecké zátiší

Olej na kartonu, 62x46 cm. Signováno vpravo dole F.X. Diblík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

82575. Lovecké zátiší
Dražba ukončena:01.09.2022 20:59:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč