František Xaver Diblík - Lysá Hora u Ostrovice

Olej na kartonu, 30x39 cm. Signováno vpravo dole F.X. Diblík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu záruční list autora.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

42481. Lysá Hora u Ostrovice
Dražba ukončena:26.03.2020 20:18:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč