František Xaver Diblík - Motiv z Beskyd

Olej na kartonu, 34x29 cm. Signováno vpravo dole F. X. Diblík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

304117. Motiv z Beskyd
Dražba ukončena:21.03.2020 20:10:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč