František Xaver Diblík - Po bouři

Olej na plátně, 49x71 cm. Signováno vpravo dole F. X. Diblík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

vydraženo top
105824. Po bouři
Dražba ukončena:19.11.2023 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč