František Xaver Diblík - Posázaví

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole F.X. Diblík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

78649. Posázaví
Dražba ukončena:05.06.2022 20:16:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč