František Xaver Diblík - Velké zátiší

Olej na plátně, 66x88 cm, signováno vpravo dole F.X. Diblík, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

11877. Velké zátiší
Dražba ukončena:28.06.2017 22:30:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč