František Xaver Diblík - Za vesnicí

Olej na plátně, 35x45 cm, signováno vpravo dole F.X. Diblík, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura hůře čitelná.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

7269. Za vesnicí
Dražba ukončena:26.01.2017 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč