František Xaver Diblík - Zátiší s jablky

Olej na kartonu, 18x34 cm. Signováno vpravo dole F.X. Diblík. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

301948. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:05.11.2019 20:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč