František Xaver Diblík - Zátiší s jablky

Olej na desce. 15x29 cm. Signováno vpravo dole F.X. Diblík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

304958. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:26.05.2020 20:08:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč