František Xaver Diblík

304958. Zátiší s jablky

popis: Olej na desce. 15x29 cm. Signováno vpravo dole F.X. Diblík. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

dražba ukončena: 26.05.2020 20:08:39

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč